KONST / Litografier / Färgserigrafi 13591255
nr 1359 1255
Enzo Ellero
(f. 1933), Italien
Färgserigrafi, Flickor. Signerad, numrerad 253/320, motivet: 59x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:31:16
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
ABC-flickor (Lisa Larson)